KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046047

nr 1404 6047

Oidentifierad konstnär. Signerad, man på stol, -45. Olja på pannå, 40x32, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:34:31